بارکدخوان،بارکد اسکنر

بارکد اسکنر فروشگاهی
بارکد اسکنر پایه دار صندوق فروش
بارکد خوان پایه دار دیتالاجیک
بارکد اسکنر

بارکد خوان یا بارکد اسکنر

بارکد خوان یا بارکد اسکنر ها دارای مدلهای مختلف میباشد که با توجه به نوع فروش و ترافیک فروش باید از بین آنها بهترین بارکد خوان را انتخاب کرد .

توجه داشته باشید که  این موارد را در انتخاب در نظر بگیرید:

  • سرعت خواندن بارکد 
  • خواندن مدلهای مختلف بارکد از قبیل میله ایی و دو بعدی(QR)
  • بی سیم یا با سیم بودن بارکد اسکنر

که البته هر کدام از این موارد در قیمت بارکد اسکنر ها تاثیر گذار میباشد.

بارکد اسکنر کاربردهای مختلفی دارد:

  • در محیط انبار که این بارکد اسکنرها عموما برای رسید تحویل کالا و انبارگردانی استفاده میگردد که با بقیه بارکد خوانها متفاوت میباشد.
  • صندوق فروش که با توجه به ترافیک فروش و نوع کالاها از بین مدلهای مخلف آن مثل بیسیم . رومیزی چند پرتویی . دستی و… انتخاب نمود.
  • غرفه ها که برای خواندن کالای مورد نظر مشتری و صدور پیش فاکتور و رسید بمنظور مراجعه مشتری به صندوق و تسویه مورداستفاده قرارمیگیرد.

توجه داشته باشید که بارکدخوانهای بیسیم و شارژی مناسب فروشگاه ،داروخانه های شلوغ نمیباشد و بهتر است از تهیه آن صرف نظر نمایید.

بارکد اسکنر برای صندوق مکانیزه فروش

برای خرید بارکد خوان مناسب برای صندوق فروش بهتر است مواردی را در نظر بگیرید  با توجه به اصناف کاری مختلف توضیحات مختصری را در ادامه برای شما آورده ایم، بعد از مطالعه میتوانید با بخش فروش تماس حاصل نمایید تا مناسبترین دستگاه بارکد اسکنر را انتخاب نمایید. 

بارکد اسکنر مناسب برای صندوق فروش فروشگاه

با توجه به ترافیک و ساعت کاری فروشگاه ها  پیشنهاد میکنیم از نوع سبک و سیم دار با درصد ضربه گیری بالا  استفاده نمایید و اگر از میزهای مخصوص فروش و صندوق استفاده مینمایید مدلهای چند پرتو رومیزی مناسب است.

بارکد خوان یا بارکد اسکنر مناسب برای داروخانه

بارکد خوان مناسب برای داروخانه و سیستم نسخه و فروش دارو دو نوع میباشد برای غرفه ها از نوع سیم دار و برای صندوق چند پرتو رومیزی بسیار کاربردی میباشد و بهتر است بارکد خوان داروخانه از مدلی باشد که بارکدهای دو بعدی (QR) را بخواند چون بسیاری از داروها دارای این نوع مدل بارکد میباشد در ضمن در داروخانه ها برای تهیه بارکد اسکنر برای قسمت نسخه پیچی نیز بهتر است از نوع رومیزی سیم دار که توانایی خواندن بارکد (QR)را دارد استفاده نمایید.

بارکد خوان مناسب قنادی و شیرینی فروشی و فروشگاه آجیل

 برای تهیه بار کد خوان یا بارکد اسکنر برای قنادی و خشکبار نیز بهتر است از بارکدخوانهای چند پرتو رومیزی استفاده نمود و برای ترازوهای دیجیتال نیز از نوع مخصوصی که امکان اتصال به ترازو رادارند باید استفاده نمود.

در صورتی که از ترازوهای دیجیتال نسل جدید استفاده مینمایید پس میتوانید از بارکد اسکنر مخصوص ترازو نیز استفاده نمایید که در این حالت  میتوانید کالاهای بسته ایی و غیر وزنی را نیز توسط ترازو فیش صادر نمایید 

 

بهترین برند بارکد خوان ،بارکد اسکنر در ایران 

طبق تجربه 21 ساله ما  و با توجه به در نظر گرفتن قیمت ، کیفیت و پشتیبانی توصیه میکنیم از برند “دیتالاجیک “Datalogic  استفاده نمایید.

پیشنهاد میکنیم با بخش پشتیبانی نرم افزار مشورت نمایید تا از بین مدلهای مختلف بهنترین مدل از نظر کارایی و قیمت را معرفی نمایند و البته میتوانید نسبت به خرید بارکد اسکنر از واحد فروش اقدام نمایید26408304-021