بهترین نرم افزار فروش ،حسابداری برای فروشگاه خشکبار و آجیل

خرید صندوق فروش و نرم افزار فروش و حسابداری
نرم افزار فروش و حسابداری

 “معرفی امکانات بهترین نرم افزار برای حسابداری در فروشگاه خشکبار و آجیل”

“راهنمای انتخاب نرم افزار و سخت افزار برای فروشگاه آجیل و خشکبار”

چگونه نرم افزار مناسب با انتظارات خود را برا سخت افزار (صندوق فروش،ترازو دیجیتال،بارکدخوان) و نرم افزار (سیستم فروش،انبار ،حسابداری) مناسب ی فروش و حسابداری فروشگاه خشکبار و آجیل انتخاب میکنید،آیا میدانید چگونه و از کجا باید شروع کنید و آیا میدانید سخت افزار و نرم افزار با هم در ارتباط هستند و انتخاب این دو گروه به هم مربوط میباشند.

ما در این مقاله میخواهیم با تمام موارد بیشتر آشنا شویم و مراحل انتخابرا برای شما قدم به قدم و مرحله به مرحله توضیح دهیم.

با توجه به اینکه بیشتر کالاهای در فروشگاه خشکبار و آجیل بصورت  وزنی فروش می رود پس در انتخاب ترازو بسیار دقت نمایید،ترازو باید از نوع دیجیتال باشد یعنی بتواند بوسیله شبکه سیم یا بیسیم با صندوق فروش و نرم افزار ارتباط مستقیم داشته باشد و این ارتباط باعث میگردد اتفاقات خوب و رضایت بخشی برای شما در فروشگاه حاصل شود.

ترازوی دیجیتال و ارتباط آن با نرم افزار آجیل و خشکبار باعث میگردد علاوه بر سرعت فروش از اشتباهات ترازو دار و صندوقدارو تخلافات مشتری جلوگیری گردد که این موضوع برای بسیاری از شما حایز اهمیت میباشد و ما میتوانیم با نرم افزار و سخت افزار مناسب این آرزوی شما را به راحتی بر آورده نماییم.

از دیگر مزایای اتصال ترازو به صندوق فروش و نرم افزار در فروشگاه آجیل و خشکبار میتوان به این مورد نیز اشاره نمود که برای تعریف کالا و یا تغییر قیمت یک کالا لازم نیست بسراغ ترازوها بروید فقط کافیست در نرم افزار این تغییرات را اعمال نمایید تا نرم افزار بصورت اتوماتیک در همان لحظه ترازوها را آپدیت نمایید.

در گروه سخت افزارها  صندوق فروش بسیار تقش اساسی و در حکم قلب فروش در فروشگاه آجیل و خشکبار میباشد که برای انتخاب آن باید دقت بسیاری شود و پیشنهاد میکنیم با شرکت نرم افزاری در مورد خرید ترازو و صندوق فروش مکانیزه برای فروشگاه آجیل و خشکبار مشورت نمایید.

لمسی بودن صفحه نمایش صندوق فروش بسیار در سرعت پاسخگویی موثر است و قدرت دستگاه که به cpu. ram آن بستگی دارد برای سرعت پاسخگویی موثر است.

بهترین نرم افزار برای فروشگاه آجیل و خشکبار

با توجه به اینکه نرم افزار باید با سخت افزارهای شما ارتباط داشته باشد تا بتوان به راحتی تمام امور را مدیریت  نمود پس باید در مورد امکاناتی که نرم افزار لازم دارد بیشتر بدانیم

بخاطر داشته باشید نرم افزار تخصصی صنف خود را تهیه نمایید چون امروزه نرم افزار های مختلفی در بازار با ادعای “نرم افزار تخصصی فروشگاهی” وجود دارند که شما باید در انتخاب بین آنها بسیار محتاط باشید ،بهترین نرم افزار و مناسب ترین انتخاب رای شما باید دارای این ویژگیها باشند :

بهترین نرم افزار برای فروش و حسابداری آجیل و خشکبار باید جامع و یکپارچه باشد یعنی تمام امور  خرید کالا ،انبار ،فروش ،صندوق فروش ،امور کاربران و صندوقداران ، مالی و حسابداری تا سود و زیان را شامل شوند و تمام این موارد بصورت اتوماتیک انجام گردد یعنی با ثبت فاکتور خرید  نرم افزار باید علاوه بر ثبت سندها بصورت اتوماتیک  مقدار هر کالای خریداری شده را به انبار اضافه نماید

از نشانه های دیگر یک نرم افزار بعنوان بهترین نرم افزار برای فروشگاه آجیل و خشکبار  ارتباط صندوق فروش با انبار ، حسابداری  میباشد تا بمحض فروش کالا نرم افزار علاوه بر ثبت سند اتوماتیک برای فروش  از میزان کالاهای فروش رفته در انبار نیز کسر نماید و حساب صندوقدار را نیز کنترل نماید و علاوه بر این امکانات یک نرم افزار معتبر باید بتواند بر کارکرد کاربران،صندوقدار و ترازودار نیز کنترل دتشته باشد تا اشتباه انجام نشود .

نرم افزار مناسب برای صنف آجیل و خشکبار باید بتواند تمام رویدادها را از طریق گزارش به حسابدار و مدیر گزارش دهد و این گزارشات باید بصورت لحظه ایی و آنلاین باشد و مدیر بتواند بروی موبایل و ایمیل نیز گزارشات را دریافت نماید.

نرم افزار مناسب برای صنف خشکبار و آجیل باید بتواند تمام امور مالی و حسابداری را تا کاملترین شرایط یعنی محسبه سود و زیان و ترازنامه انجام دهد و حسابدار  مجموعه باید بتواند تمام امور دلخواه را مثل ثبت سند بصورت دستس ، داشتن گزارشات مختلف از خرید،فروش ،انبار،خزانه و صندوق ،میزان بهکاری و بستانکار ، گزارش سود ناخالص ،دفتر روزنامه،کل و معین و تمام استانداردهای حسابداری را برای انجام کارهای خود در نرم افزار داشته باشد.

پس بهترین نرم افزار برای صنف خشکبار و آجیل برای انجام تمام امور باید دارای این شرایط باشد و نرم افزار ماندگار بعنوان بهترین نرم افزار در انجام تمام امور در صنف آجیل و خشکبار به شما معرفی میشود

شما میتوانید سوالات خود را در زمینه تهیه سخت افزار (صندوق فروش،ترازو دیجیتال،بارکدخوان) و نرم افزار (سیستم فروش،انبار ،حسابداری) مناسب با ما مطرح نمایید .