بهترین نرم افزار برای قنادی و شیرینی فروشی

خرید صندوق فروش و نرم افزار فروش و حسابداری
نرم افزار فروش و حسابداری قنادی،شیرینی فروشی

معرفی امکانات بهترین نرم افزار برای  فروش ،حسابداری قنادی و شیرنی فروشی.

راهنمای انتخاب نرم افزار و صندوق فروش و ترازوی دیجیتال برای قنادی و شیرینی فروشی

برای انتخاب و خرید نرم افزار و دستگاه های مناسب برای قنادی و شیرینی فروشی بهتر است موارد را در نظر داشته باشید ما در این مقاله میخواهیم با تمام موارد بیشتر آشنا شویم و مراحل انتخاب را برای شما قدم به قدم  توضیح دهیم.

آیا میدانید برای انتخاب سخت افزار (صندوق فروش،ترازو دیجیتال،بارکدخوان) و نرم افزار (سیستم فروش،انبار ،حسابداری) مناسب برای فروش و حسابداری شیرینی فروشی چگونه و از کجا باید شروع کنید و آیا میدانید سخت افزار و نرم افزار با هم در ارتباط هستند و انتخاب این دو گروه به هم مربوط میباشند؟

با توجه به اینکه بیشتر کالاهای درشیرینی فروشی و قنادی بصورت وزنی به فروش می رود پس در انتخاب ترازو بسیار دقت نمایید،ترازو باید از نوع دیجیتال باشد یعنی بتواند بوسیله شبکه سیم یا بیسیم با صندوق فروش و نرم افزار ارتباط مستقیم داشته باشد و این ارتباط باعث میگردد اتفاقات خوب و رضایت بخشی برای شما در قنادی حاصل شود.

ترازوی دیجیتال و ارتباط آن با نرم افزارشیرینی فروشی و قنادی باعث میگردد علاوه بر سرعت فروش از اشتباهات ترازو دار و صندوقدارو تخلافات مشتری جلوگیری گردد که این موضوع برای بسیاری از شما حایز اهمیت میباشد و ما میتوانیم با نرم افزار و سخت افزار مناسب این آرزوی شما را به راحتی بر آورده نماییم.

از دیگر مزایای اتصال ترازو به صندوق فروش و نرم افزار در شیرینی فروشی و قنادی میتوان به این مورد نیز اشاره نمود که برای تعریف کالا و یا تغییر قیمت یک کالا لازم نیست بسراغ ترازوها بروید فقط کافیست در نرم افزار این تغییرات را اعمال نمایید تا نرم افزار بصورت اتوماتیک در همان لحظه ترازوها را آپدیت نمایید.

در گروه سخت افزارها  صندوق فروش بسیار تقش اساسی و در حکم قلب فروش شیرینی میباشد که برای انتخاب آن باید دقت بسیاری شود و پیشنهاد میکنیم با شرکت نرم افزاری در مورد خرید ترازو و صندوق فروش مکانیزه برای قنادی مشورت نمایید.

لمسی بودن صفحه نمایش صندوق فروش بسیار در سرعت پاسخگویی موثر است و قدرت دستگاه که به cpu. ram آن بستگی دارد برای سرعت پاسخگویی موثر است.

بهترین نرم افزار برای قنادی و شیرینی فروشی

با توجه به اینکه نرم افزار باید با سخت افزارهای قنادی  ارتباط داشته باشد تا بتوان به راحتی تمام امور را مدیریت نمود پس باید امکاناتی که نرم افزار لازم دارد را بیشتر بدانیم

  • بخاطر داشته باشید نرم افزار تخصصی صنف خود را تهیه نمایید چون امروزه نرم افزار های مختلفی در بازار با ادعای “نرم افزار تخصصی شیرینی فروشی و قنادی” وجود دارند که شما باید در انتخاب بین آنها بسیار محتاط باشید ،بهترین نرم افزار و مناسب ترین انتخاب رای شما باید دارای این ویژگیها باشند :

بهترین نرم افزار برای فروش و حسابداری قنادی و شیرینی فروشی باید جامع و یکپارچه باشد یعنی تمام امور خرید کالا ،انبار ،فروش ،صندوق فروش ،امور کاربران و صندوقداران ، مالی و حسابداری تا سود و زیان را شامل شوند و تمام این موارد بصورت اتوماتیک انجام گردد یعنی با ثبت فاکتور خرید نرم افزار باید علاوه بر ثبت سندها بصورت اتوماتیک  مقدار هر کالای خریداری شده را به انبار اضافه نماید.

از نشانه های دیگر یک نرم افزار بعنوان بهترین نرم افزار برای شیرینی فروشی و قنادی ارتباط صندوق فروش با انبار ، حسابداری  میباشد تا بمحض فروش کالا نرم افزار علاوه بر ثبت سند اتوماتیک برای فروش  از میزان کالاهای فروش رفته در انبار نیز کسر نماید و حساب صندوقدار را نیز کنترل نماید و علاوه بر این امکانات یک نرم افزار معتبر باید بتواند بر کارکرد کاربران،صندوقدار و ترازودار نیز کنترل دتشته باشد تا اشتباه انجام نشود .

نرم افزار مناسب برای صنف شیرینی فروشی و قنادی باید بتواند تمام رویدادها را از طریق گزارش به حسابدار و مدیر گزارش دهد و این گزارشات باید بصورت لحظه ایی و آنلاین باشد و مدیر بتواند بروی موبایل و ایمیل نیز گزارشات را دریافت نماید.

نرم افزار مناسب برای صنف شیرینی فروشی و قنادی باید بتواند تمام امور مالی و حسابداری را تا کاملترین شرایط یعنی محاسبه سود و زیان و ترازنامه انجام دهد و حسابدار مجموعه باید بتواند تمام امور دلخواه را مثل ثبت سند بصورت دستی ، داشتن گزارشات مختلف از خرید،فروش ،انبار،خزانه و صندوق ،میزان بدهکاری و بستانکار ، گزارش سود ناخالص ،دفتر روزنامه،کل و معین و تمام استانداردهای حسابداری را برای انجام کارهای خود در نرم افزار داشته باشد.

ثبت سفارشات کیک و شیرینی مشتری و آلبوم دیجیتال  از محصولات شما در افزایش سطح رضایت مشتریان و جذب مشتریان بیشتر بسیار مهم است و در عین حال سیستم سفارشات در قنادی شما مدیریت میگردد و از هر گونه اشتباه و خطا و فراموشی در آماده کردن سفارشات توسط نرم افزار جلوگیری میگردد و علاوه بر آنبخشهای دیگر نرم افزار با ارتباط با مشتریان از طریق پیامک ضمن اطلاع رسانی از زمان آماده شدن سفارش میتواند بصورت اتوماتیک در زمانهای بعدی باارسال تبلیغ مشتری را ترغیب به خرید و سفارش جدید نماید.

سایت و سفارش و خرید شیرینی و کیک از طریق اینترنت

در این بخش از نرم افزار شما این امکان را دارید  در فضای مجازی نیز حضور داشته باشید و اقدام به فروش  شیرینی ،آجیل نمایید

با توجه به ارتباط سایت با نرم افزار فروش و حسابداری قنادی  شما براحتی میتوانید سایت و فروش اینترنتی را کنترل و مدیریت نمایید

 

پس بهترین نرم افزار برای صنف شیرینی فروشی و قنادی برای انجام تمام امور باید دارای این شرایط باشد و “نرم افزار ماندگار” بعنوان بهترین نرم افزار در انجام تمام امور در صنف قنادی به شما معرفی میشود.

شما میتوانید سوالات خود را در زمینه تهیه سخت افزار (صندوق فروش،ترازو دیجیتال،بارکدخوان) و نرم افزار (سیستم فروش،انبار ،حسابداری) مناسب با ما مطرح نمایید .02126408304